کد خبر: 654/ ٠٩:٢٣ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 654
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
محمدحسني مدير مس منطقه كرمان:
فرزندان شهدا باید اثری ماندگار بیافرینند
 
محمد حسنی مدیر مس منطقه کرمان، در دیدار با فرزندان شاهد شافل در مجموعه مس کرمان گفت: فرزندان شهدا باید با کاری جهادگونه، همچون پدران خود در صنعت مس دست به خلق اثری ماندگار بزنند.

محمد حسنی مدیر مس منطقه کرمان، در دیدار با فرزندان شاهد شافل در مجموعه مس کرمان گفت: فرزندان شهدا باید با کاری جهادگونه، همچون پدران خود در صنعت مس دست به خلق اثری ماندگار بزنند.

به گزارش روابط عمومی مس منطقه کرمان، محمد حسنی در این دیدار که عصر روز گذشته برگزار شد گفت: شهدا بي ادعا و بي منت، در راه دین و میهن جهاد کردند و فرزندان شاهد نيز بايد در كار، منش و رفتار پدران خود را الگو قرار دهند.
مدير مس منطقه کرمان ضمن اشاره به اينكه تکريم مقام شهيد باعث افتخار است، اظهار داشت: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت  که حاصل کار شهداست، ضامن امنيت امروز ماست.
محمد حسنی گفت:‌ شهدا در خالص‌ترین مسابقه جهان که مسابقه شهادت است، جان خود را در طبق اخلاص گذشتند و پیام شهادت را ماندگار کردند.
وی افزود: بزرگ‌ترین ادای دین ما به شهدا، یکی اشاعه روحیه کسب حلال در مجموعه است و دیگری، جهاد اقتصادی است که ما را در برابر تکانه‌های داخلی و بین المللی پرتوان می‌کند.
مدیر مس منطقه کرمان گفت:‌ تکریم فرزندان شهدا، تکریم فرد نیست، بلکه تکریم فرهنگ جهاد و ایثار است و  تک تک مدیران و کارکنان مجموعه مس وظیفه دارند به این فرهنگ احترام بگذارند.

قابل ذکر است 110 نفر از فرزندان شهدا در مجموعه 8500 نفری مس منطقه کرمان مشغول به کار هستند و بخشی از آنها را فرزندان شهدای صنعت مس تشکیل می‌دهند. صنعت مس در دوران دفاع مقدس 24 شهید تقدیم کشور کرده است.

منبع:روابط عمومي مس منطقه كرمان

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شركت كاني مس سال 1397 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری مس پرس
انتشارات آرشیو ...

شرکت های مرتبط