کد خبر: 431/ ٠٨:٥٤ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 431
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
«انجمن مس ایران» تاسیس می‌شود
 
معاونت تشکل‌های اتاق ایران با انتشار اطلاعیه فراخوان برگزاری مجمع عمومی مؤسسین انجمن مس ایران، از تاسیس این انجمن به عنوان یکی از تشکل‌های بخش خصوصی وابسته به اتاق ایران خبر داد.

معاونت تشکل‌های اتاق ایران با انتشار اطلاعیه فراخوان برگزاری مجمع عمومی مؤسسین انجمن مس ایران، از تاسیس این انجمن به عنوان یکی از تشکل‌های بخش خصوصی وابسته به اتاق ایران خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی آنا از روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران، معاونت تشکل‌های اتاق ایران با انتشار اطلاعیه فراخوان برگزاری مجمع عمومی مؤسسین انجمن مس ایران، از تاسیس این انجمن به عنوان یکی از تشکل‌های بخش خصوصی وابسته به اتاق ایران خبر داد.

در اطلاعیه معاونت تشکل‌های اتاق ایران آمده است:

در اجرای موافقت اصولی شماره 11778/43/ص مورخ 1395.12.18 هیأت هدایت و نظارت راهبردی تشکل های اتاق ایران مبنی بر تأسیس و ثبت «انجمن مس ایران» در اتاق ایران، مقرر گردید تا مجمع عمومی مؤسسین انجمن مزبور در ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1396.02.19 در محل سالن جلسات طبقه ششم اتاق ایران با رعایت تشریفات قانونی برگزار شود.

لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های فعال در حوزه مربوطه دعوت می نماید از روز یکشنبه مورخ 1396.02.10 الی پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 1396.02.17جهت ثبت نام و تکمیل مدارک عضویت به معاونت تشکل های اتاق ایران واقع در تهران – خیابان طالقانی نبش خیابان شهید موسوی (فرصت) شماره 175 طبقه پنجم مراجعه نمایند. شایان ذکر است که مهلت یاد شده قابل تغییر و تمدید نیست.

دستور جلسه بر اساس محورهایی نظیر بررسی و تصویب اساسنامه، تعیین ورودیه و حق عضویت، تعیین روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان . ... برگزار می شود.

لازم به ذکر است که شرایط ثبت نام به دو شرط «داشتن کارت معتبر بازرگانی یا کارت عضویت در اتاقهای بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور» و «دارا بودن مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح قانونی» تعیین شده است.

همچنین اصل فیش واریزی به مبلغ 10 میلیون ریال (معادل یک میلیون تومان) به شماره حساب (0105994095000) سیبا بانک ملی به نام اتاق بازرگانی ایران.

بر پایه این گزارش، مجوزهای مراجع ذیصلاح نیز بدین دسته ترتیب بندی شده اند که ابتدا «اشخاص حقوقی و یا حقیقی دارنده پروانه بهره برداری یا گواهی کشف حداقل یک معدن مس باشند»، «اشخاص حقوقی دارنده پروانه بهره برداری صنعتی کارخانه فرآوری کانسنگ مس تا تولید مس کاتد باشند»، «شرکت های تولید کننده محصولات نیمه تمام مسی و آلیاژهای آن که دارای پروانه بهره برداری صنعتی با ظرفیت تولید بالاتر از 10هزار تن در سال هستند»، «شرکت های بازرگانی اعم از داخلی یا خارجی که در 5 سال گذشته سابقه بازرگانی مستمری در کانسنگ، کنستانتره و کاتد مس را داشته اند( داشتن پروانه سبز صادراتی برای تجار و صادرکنندگان الزامی است)»، «شرکت‌های اکتشافی که در 5 سال اخیر حداقل 2 سال سابقه فعالیت در زمینه اکتشاف مس داشته باشند» ، «شرکت های استخراجی که در 5 سال اخیر حداقل 2 سال سابقه فعالیت در زمینه استخراج از معادن مس داشته باشند»،‌« شرکت های طراح سازنده و مشاوره در زمینه احداث کارخانه های فرآوری مس که تجربه مشاوره حداقل 3 مورد و یا ساخت یک مورد داشته باشند».

تبصره: نمایندگان اشخاص حقوقی می بایست مدیر عامل، یا یکی از اعضای هیأت مدیره شرکت متبوع باشند با در دست داشتن آخرین تغییرات روزنامه رسمی و معرفی نامه با مهر و سربرگ شرکت.

منبع:آنا

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شركت كاني مس سال 1397 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری مس پرس
انتشارات آرشیو ...

شرکت های مرتبط