کد خبر: 349/ ١٣:١١ - چهارشنبه ١٤ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 349
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
مدیر مس منطقه کرمان عنوان کرد:
تربیت و آموزش نیروی انسانی یکی از اولویت های اساسی شرکت مس است
 
مدیر مس منطقه کرمان گفت : تربیت و آموزش نیروی انسانی یکی از اولویت های اساسی شرکت مس است و مدیران شرکت باید تعلیم و آموزش نیروی انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیر مس منطقه کرمان گفت : تربیت و آموزش نیروی انسانی یکی از اولویت های اساسی شرکت مس است و مدیران شرکت باید تعلیم و آموزش نیروی انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی مس منطقه کرمان، محمد حسنی در جلسه تولید منطقه که در محل مجتمع مس سرچشمه برگزار شد ، از تلاشهای شبانه روزی کارگران ، کارکنان و مدیران شرکت مس تشکر و قدردانی کرد و گفت: برای رسیدن به هدف نهایی که همان تولید بیشتر است ، باید برنامه ریزی دقیق و منسجم داشت.
وی به حمایت از تولید داخل و بررسی و نظارت دقیق هنگام خرید اشاره کرد و افزود: برای سفارش خرید محصول و قطعه برای شرکت باید اقدامات کارشناسی و دقت بیشتری صورت گیرد.
وی ادامه داد : همه باید حمایت از تولید داخل و بومی سازی را سرلوحه کار خود قرار دهند ، محصولی که می خواهد خریداری شود ، حتما از داخل شهرستان و استان خریداری شود.
حسنی تاکید کرد: اگر سازنده ای در داخل  استان و شهرستان کالای بی کیفیتی تولید میکند ، ما باید با مشاوره و راهنمایی به او کمک کنیم و به نوعی در توانمند سازی و تولید محصول با کیفیت او را یاری کنیم.
مدیر مس منطقه کرمان در بخش دیگری از صحبت هایش به راه اندازی پروژه فلش ذوب سرچشمه  در نیمه اول مرداد اشاره کرد و گفت: همه واحدهای شرکت باید با تمام امکانات و نیروی انسانی در راه اندازی این پروژه عظیم مشارکت کنند.
وی در ادامه توجه به نیروی انسانی و تربیت نیروی کار آمد را از اهداف اصلی شرکت مس برشمرد و خاطرنشان کرد: مدیران شرکت باید تعلیم و آموزش نیروی انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی در پایان تاکید کرد : یکی از دغدغه های اصلی کارگران و کارکنان ، تبعیض و بی عدالتی است ، مدیران باید این نگرانی را در عمل برطرف کنند.

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شركت كاني مس سال 1397 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری مس پرس
انتشارات آرشیو ...

شرکت های مرتبط