کد خبر: 235/ ٠٨:١١ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 235
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
عضو هيات مديره شركت ملي صنايع مس ايران خبر داد:
100 درصد پروژه ها و ساخت كارخانجات را با توان داخل می سازیم
 
عضو هيات مديره شركت ملي صنايع مس ايران گفت :اميدواريم بتوانيم با همكاري بخش خصوصي در اينده نزديك كارخانجات را با توان داخل بسازيم.


به گزارش روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه، علي محمدي در حاشيه جلسه توليد مجتمع مس سرچشمه با بيان اين خبر گفت: در ساليان گذشته سعي ما بر اين بوده قطعات و لوازم مورد نياز شركت را بومي سازي كنيم و الحمدالله بخشي عمده اي از اين كار انجام شده است.
وي با اشاره اينكه  در حال حاضر بسياري از قطعات مورد نیاز در داخل ساخته مي شود و ما در نظر داريم به اين كار سرعت بيشتري بدهيم ، افزود: ما تمام تلاش خود را جهت استفاده از توان داخلي براي ساخت تجهيزات سنگين بكار خواهيم برد كه اميدوارم بخش خصوصي بستر اين كار را در داخل كشور فراهم كند
محمدي اظهار داشت : براي تكميل و اجراي برخي از پروژه هاي شركت مس در بخش هاي مختلف از جمله پروژه تغليظ ، معدن ، اسيد و ... از قطعات داخلي و توان نيروهاي داخلي استفاده كرده ايم و هنوز جاي كار دارد
وي ادامه داد: در اين راستا نمايشگاههايي در سطح استان و كشور ايجاده شده و مذاكراتي با سازندگان بومي و داخلي صورت گرفته است و انشاالله در آينده نزديك بسياري از مايحتاج اصلي كارخانجات را با توان داخلي مي سازيم.
عضو هيات مديره شركت ملي صنايع مس ايران همچنين با قدرداني از كليه كاركنان شركت وضعيت توليد در شركت مس را خوب ارزيابي كرد و اظهار داشت: پتانسيل بيشتري نيز در بدنه مس وجود دارد و اميدواريم  بتوانيم  با رفع مسائل و مشكلاتي كه واحدهاي توليدي شركت دارند را برطرف كرده و توليد را افزايش دهيم.

منبع:روابط عمومي مجتمع مس سرچشمه

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
ستاد اقتصاد مقاومتي سال 1397 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری مس پرس
انتشارات آرشیو ...

شرکت های مرتبط