کد خبر: 92/ ٢٠:٤٥ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 92
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
هم‌زمان با هفته دفاع مقدس؛
نشست بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران و جانبازان مجتمع مس سرچشمه برگزار شد
 
نشست هماهنگی درباره مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری مجتمع مس سرچشمه، با حضور «روح‌الله بهرامشاهی» مشاور امور ایثارگران مدير مجتمع مس سرچشمه، «روح‌الله ابوالهادی» مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، «حجت‌الاسلام کرمی‌نژاد» مشاور فرهنگی مدير مجتمع مس سرچشمه و چند تن از نمایندگان جانبازان، صبح امروز در سرچشمه برگزار شد.

مشاور امور ایثارگران مجتمع مس سرچشمه در این نشست گفت: جای خرسندی است كه شرکت مس نسبت به ديگر شركت‌ها، اهتمام وي‍‍ژه‌ای درخصوص مسائل جامعه ایثارگری دارد.
«روح‌الله بهرامشاهی» با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، یادآور شد: از زمانی که آقای ابوالهادی به سمت مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی منصوب شده‌اند جهش قابل‌توجهی در فعالیت‌های فرهنگی اتفاق افتاده و جای قدردانی دارد که نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت هم اهتمام داشته و برنامه‌ریزی می‌کنند.
وی تنها تشکل در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت را «کانون همبستگی فرزندان شاهد» نام برد و افزود: مهم‌ترین طرح فرهنگی این کانون، طرح «نایب‌الشهید» است که بالغ بر ۲هزار نفر تاکنون عضو انجمن نایب‌الشهید شده‌اند و در حوزه‌های مختلف فعالیت داشته‌اند.
وی فضای فرهنگی حوزه ایثار و شهادت در شرکت مس را بسیار خوب توصیف کرد و ادامه داد: گروه جهادی نایب‌الشهید با حمایت‌های شرکت مس فعالیت‌های خوبی داشته است که از جمله آن می‌توان به تجهیز یک مدرسه سه‌کلاسه در ریگان، فعالیت در راه‌پيمايی اربعین و اردوهای راهیان نور و فعالیت در زمينه‌های بهداشتی اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه نیز در این نشست با اشاره به برنامه‌ريزی برای زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره شهدای صنعت مس در هفته دفاع مقدس از طريق فضای مجازی، گفت: این آمادگی را داریم که اگر هرکدام از جانبازان و ایثارگران عزیز خاطرات تاثیرگذاری دارند، در قالب آثار مکتوب یا تصوير ثبت و ضبط كنيم تا اين خاطرات ماندگار شوند.
«روح‌الله ابوالهادی» همچنین رصد و پایش فضای مجازی درخصوص نیازها و مشکلات جامعه ایثارگری مجتمع مس سرچشمه را یکی دیگر از اقدامات مجموعه روابط عمومی برشمرد.


مشاور فرهنگی مجتمع مس سرچشمه نیز در این نشست با بیان این نکته که سخنان رهبر انقلاب و حضرت امام خمینی(ره) چراغ راه ماست، گفت: اخیراً رهبر انقلاب فرمودند تجلیل از پیشکسوتان شهادت، وظیفه حتمی و توصیه مؤكد دينی است که ما باید این سخنان را نصب‌العین خود قرار دهیم.
حجت‌الاسلام «کرمی‌نژاد»، امنیت، روحیه خودباوری و بسیج مردمی را ازجمله نتایج دفاع مقدس دانست و گفت: بزرگ‌ترین کار فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت، شناخت و مقابله با تلاش دشمن در زمينه تحریف واقعیت‌های دفاع مقدس است و نبايد اجازه بدهیم در دفاع مقدس تحریفی صورت بگیرد.

 

 

روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: