کد خبر: 64/ ٠٨:١٠ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 64
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
در شهریورماه امسال؛
تولید ماهانه سولفور- اکسید و باطله معدن مس سرچشمه از ۲میلیون و ۷۴۰هزار تن عبور کرد
 
مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه گفت: تولید سولفور- اکسید و باطله معدن مس سرچشمه، در شهریورماه از ۲میلیون و ۷۴۰هزار تن عبور کرد.

مهندس «جواد حکیمی» با اعلام این خبر اظهار داشت: همکاران ما در امور معدن مجموعه‌ای تلاشگر هستند که علی‌رغم فشارهای تحریمی همه‌جانبه و وجود مشکلات و در شرایط شیوع ویروس کرونا، تنها با توکل بر خداوند یکتا و تکیه بر توان و تخصص بالای خود و نیز برنامه‌ریزی‌های جامع، فنی و مهندسی، بر تمامی مشکلات پیش روی عرصه تولید فائق آمده‌اند.

مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه، با اشاره به وجود همدلی و وفاق بی‌سابقه در بین همکاران همه بخش‌های امور معدن مس سرچشمه، گفت: با وجود این وفاق و همدلی و با تلاش مضاعف، نه‌تنها همه اهداف و پیش‌بینی‌های تولیدی در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۹ محقق شد، بلکه امور معدن با ثبت رقم مجموع تولید سولفور- اکسید و باطله به میزان ۲،۷۴۶،۷۲۲ تن در بخش شرکتی طی شهریورماه ۱۳۹۹ از آخرین رکورد تولید بخش شرکتی در تیرماه ۱۳۹۸ به میزان ۲،۷۲۵،۴۰۰ تن عبور کرده و رکورد بی‌سابقه تولید ماهانه بخش شرکتی را رقم زده است که این میزان برای نخستین‌بار در تاریخ معدن مس سرچشمه به ثبت رسیده است.

حکیمی در پایان، از تمام همکاران امور معدن که با عزمی راسخ و با تکیه بر همت و تلاش و همدلی، این تولید ماهانه بی‌سابقه را برای اولین‌بار در تاریخ پرافتخار مجتمع مس سرچشمه رقم زدند، قدردانی کرد.

روابط‌عمومي مجتمع مس سرچشمه

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: